DesignGost Ustaları

Usta - Çırak

DesignGost’ta Ustalık ve Çıraklık Nedir?

Yeryüzündeki her tasarım ve üretim Usta-Çırak aktarım modeli ile temellenir. Bilginin, deneyimin ve yorumlamanın kaynağı olan Usta, tüm bu yaşam pratiğini Çırak’a aktararak gelişimi sağlar. Ustalar aktarımın yanı sıra zamanın ruhunu taşıyan Çıraklarla iletişim halinde olarak onların meraklarını, isteklerini, yenilik duygularını da alırlar. Tüm bu süreç bir alışverişten çok, insani deneyimlerimizin faydaya dönüşmesini ve memnuniyet duygumuzun sağlıklı bir şekilde gelişmesini sağlar.

İşimizin doğası olan iletişimi geliştirmek için disipline ve zaman yönetimine ihtiyacımız var. Yaratıcı fikirler, tasarımlar ve üretimler yapabilmek için önce bilinen tüm yolları öğrenmek, dinlemek ve doyuma ulaşmak gerekir. Başarılı bireyler tüm bu yöntemlerin birer sonucu olarak ortaya çıkar. Burada sağladığımız deneyim tamamen örnek alma, rol model oluşturma ve paylaşımı disipline etme yöntemidir. Kısaca bir sürü düşünen, üreten insana bir arada öğrenme deneyimini yaşatmak istiyoruz.

Ustalık İçin Üye Ol Usta Bul

Ustalık her şeyi değiştiriyor.

Ustalık; tavsiye, bilgi ve kavrayışların aktarılmasından daha fazlasıdır. Çırak'la kurulan profesyonel ilişki, başka bir tasarımcının geliştirilmesine zaman harcayarak yatırım yapmak isteyen Ustalar için karşılıklı yarar sağlar. Başkalarına yardım etmenin kişisel memnuniyetinin yanı sıra ustalığa dahil olmak, Ustaları profesyonel olarak ödüllendirebilecek birçok somut fayda da sunar.

95 kreatif Usta’dan oluşan küresel ağımız, her zaman istediğiniz yaratıcı kariyeri geliştirmenize yardımcı olmak ve sizi teşvik etmek için burada.

Ustalık her şeyi değiştiriyor.

3 Adımda DesignGost Ustası Olun

Üye Ol

Üye Ol

DesignGost üyelik sistemi ile çalışmaktadır.

Profil Oluştur

Profil Oluştur

Ustalık için profilinize tüm bilgilerin eksiksiz girilmesi gerekmektedir.

Anında Onay

Anında Onay

Kriterlerimizi karşılayan tüm başvurular kabul edilmektedir.

Usta Yaratıcıların Arasında Yerini Al

DesignGost Usta Ağı en etkili başarı anahtarımızdır.

Ustalarımız yetenekli, çalışkan ve deneyimli. Sadece üretmek onları tatmin etmiyor, öğretmek ve yeni yol arkadaşlarıyla tanışmak istiyorlar. Onlardan biri olmak için her şeye sahipsin. Ustalık Üye Başvurusunu tamamla, sisteme dahil ol.

Ustalık İçin Üye Ol
Tüm Ustalar