Sena Y.
1 Mart 2022 16:06 Tarihinde gönderildi

PROJE HAKKINDA

Bu projeyi, müzik grubunun bir şarkısı için oluşturdum. Grup üyelerinin fikri, şarkının sözleri ve benim kafamda oluşmuş bir görsel diyebiliriz .

DESTEK TALEBİ

Her baktığımda kompozisyonu ya da renkleri uyumsuz geliyor. Her şeyin yerini değiştiriyorum, yeni şeyler ekliyorum ilk görüntüden eser kalmıyor; ama tekrar bu döngüye giriyorum. Elimde bir projenin neredeyse otuzdan farklı versiyonu oluyor ama bir türlü doğru işi çıkaramıyorum. Ya da doğru işe karar veremiyorum. Genel olarak tüm çalışmalarımda bu problemi yaşıyorum ve hiç bir çalışmayı tam manasıyla bitiremiyorum.

Hakan Ertan
2 Mart 2022
Durum Güncellendi Geliştirmek Gerekiyor

USTANIN YORUMU

Kompozisyonda pek bir sorun gormuyorum. Belki gezegenin etrafindaki hare uzerinde biraz daha calisabilirsin.

Benim anladigim kadariyla karar verme ile ilgili sıkıntı yasiyorsun. Bunun nedeni genel tasarm ilkelerini bilmiyor ya da tasarimlarina uygulamiyorsun. DesignGost sitesinde tasarim ilkeleri ve renklerle ilgili bazi videolar var. Onlari izlemeni tavsiye ederim. https://www.designgost.com/egitim-videolari/tasarim-ilkeleri Tum tasarim ilkelerini bilmek ve uygulamak tasarimlarina eksiksiz bir gorunum saglarken senin karar veme yontemini de degistirecek ve olgunlastiracak.

Renkler gercekten de tasarimin modunu etkili bir sekilde desigtiriyor. Bunu kontrol etmenin en etkili yolu renkleri anlamak ve renk teorisi bilmek. https://www.designgost.com/video/renkleri-anlamak-ve-renk-teorisi

Sena Y.
3 Mart 2022
Durum Güncellendi Yorum Gerekiyor

MESAJ

Bu konuda desteğinize çok teşekkür ederim. Tasarım ilkelerini bilsem bile kullanmadıktan sonra anlamı olmaz. Bunun üzerinde daha çok duracağım. Tekrardan teşekkürler. :)

Proje Adı UYU VARMADIK DAHA - Kaçıyorum
Son Durum Yorum Gerekiyor
V1
pintool info
Sena Y.
UYU VARMADIK DAHA - Kaçıyorum